Izvor: Sportske.net, 19.Feb.2016, 12:06 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Ovako će Zvezda izgledati ovog proleća!
Trener Crvene zvezde, Miodrag Božović, odlučiće se najverovatnije za sledeću postavu za meč protiv Mladosti.
Miodrag Božović nema nikakvih problema pred meč sa ekipom Mladosti iz Lučana, ako izuzmemo probleme kluba oko papirologije Damijana Le Taleka.
Francuz bi mogao da meč posmatra iz lože, kao što smo vam pisali jutros, a njegovim odsustvom bi moglo da dođe do malih izmena, očekujemo >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Plavšića na terenu u tom slučaju.
Trener Božović je nagovestio da je izuzetno zadovoljan onim što su na pripremama pokazali i pojedini rezervisti među kojima je baš pomenuti Plavšić, a kao potencijalno iznenađenje najavljuje se i Babunski, momak koji je ove zime došao u tim.
Pored njih, i Mihajlo Ristić je bio odličan na pripremama i očekujte da mu se pruži prilika u nekom od narednih mečeva.
Marko Grujić je pomeren napred na pripremama, igraće neku vrstu plejmejkera do kraja sezone, osim u slučaju nenadanih situacija kao što je ovaj problem sa papirologijom Damijana Le Taleka.
U zadnjoj liniji, rekli bismo, nema mnogo dilema. Ibanjez je 100% siguran na levom beku, Luković i Edson bi trebalo da počnu utakmicu protiv Lučanaca, dok je Petković čovek koji će igrati po desnoj strani. Među štoperima su još Rendulić i Pavićević koji takođe imaju šanse da se nađu u startnoj postavi protiv Mladosti i to umesto Edsona.
Evo i konačne postave koju očekujemo ovog proleća:
Ukoliko se desi da Le Taleku ne stignu papiri danas, onda očekujte ovu formaciju:












