Nula u Hofenhajmu, pa bum u Beogradu VIDEO

Izvor: B92, 29.Okt.2020, 20:15

Nula u Hofenhajmu, pa "bum" u Beogradu VIDEO

El Fardu Ben odgovoran je za prve golove Crvene zvezde u ovosezonskom izdanju grupne faze Lige Evrope.

Crveno-beli su izvršili veliki pritisak na gol gostiju iz Češke na samom početku utakmice i to im se brzo isplatilo.

Već u sedmom minutu, posle dobre odbrane Čeha, na loptu je natrčao Rodić i odličnim centaršutom pogodio Bena.

Napadač sa Komora se odlično postavio, pa glavom loptu poslao iza leđa nemoćnog Filipa Nujena.

Nije >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << dugo čekao šampion Srbije na drugi pogodak, pa se već u 22. minutu ponovo zatresla mreža ekipe iz Libereca.

Mirko Ivanić je dobro probio po levom boku, pametno centrirao, a ponovo se u stilu najboljih "špiceva" snašao Ben i postigao svoj drugi gol na utakmici.

Crveno-beli su postizali golove u kvalifikacijama za LŠ i LE, ali u grupnoj fazi nisu do sada, pošto su u prvom meču poraženi od Hofenhajma na gostovanju (2:0).