Izvor: Radio Televizija Vojvodine, 08.Maj.2018, 16:59 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Niš: Pao zid, povređena dva dečaka
Dva dečaka, starosti 10 i 12 godina, povređena su kada se na njih obrušio deo zida napuštene ruinirane kuće u niškom naselju Crvena zvezda.
Dečaci, koji su zadobili povredu glave, odnosno posekotine po nogama, zbrinuti su Kliničkom centru u Nišu i u dobrom su stanju.
Kako prenosi RTS, a prema priči roditelja, dečacima je lopta odletela do napuštene kuće sa koje su se na njih obrušile cigle.
U Osnovnom javnom tužilaštvu u Nišu kažu da nije utvrđeno ko je vlasnik objekta i da nema elemenata krivičnog dela za koje se goni po službenoj dužnosti.
Nastavak na Radio Televizija Vojvodine...
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Radio Televizija Vojvodine. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Radio Televizija Vojvodine. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.




























