NIJE SAMO SAMPDORIJA: I Španci žele Dragovića

Izvor: SrbijaDanas.com, 28.Dec.2022, 20:30

NIJE SAMO SAMPDORIJA: I Španci žele Dragovića

Teško će Crvena zvezda prihvatiti dolazak doskorašnjeg austrijskog reprezentativca.

Sevilja se ove sezone veoma muči u odbrani zbog brojnih povreda, a poseno je problematična pozicija štopera pa je prinudno rešenje na toj poziciji tokom prbvog dela sezone bio i reprezentativac Srbije Nemanja Gudelj.

Izgleda da su Andalužani, prema španskim medijima, rešenje pronašli u defanzivcu Crvene >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << zvezde Aleksandru Dragoviću koji se našao na radaru sportskog direktora Sevilje Monćina koji ima ideju da ga dovede kao slobodnog igrača što za crveno-bele sigurno ne predstavlja željenu opciju. Dragović je profil igrača koji traži Horhe Sampaoli pošto doskorašnji reprezentativac Austrije ima bogato iskustvo. Dok se čeka rasplet oko Dragovića, Sevilja je već reagovala dovođenjem Loika Badea iz Rena na pozajmicu uz opciju otkupa.

Ipak, Seviljin osnovni plan je dovođenje iskusnog defanzivca, ali pošto je taj plan u osnovi isti kao Sampdorijin čiju je ponudu Zvezda već odbila, teško da će i Andalužani upspeti. Dragović ima želju da se vrati na zapad, ali čelnici Zvezde ne žele da se odreknu na polovini sezone pošto su sa deset obdova prednosti na dobrom putu da osvajanjem titule obezbede direktan plasman u Ligu šampiona gde je iskustvo Dragovića neophodno. Puštanje Dragovića bio bi rizik iako je doveden Uroš SPajić jer postoji mogućnost da Strahinja Eraković bude prodat u januaru.

Pogledajte kako izgleda Anamarija, devojka Luke Dončića

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.