Izvor: Blic, 26.Jul.2015, 14:09 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Mrđa strelac u „petardi” Omije
Bivši napadač Crvene zvezde i naše reprezentacije Dragan Mrđa ponovo se upisao u strelce u dresu japanskog drugoligaša Omije, u pobedi nad Gifuom sa rezultatom 5:0.
Mrđa je proveo 76 minuta u igri protiv poslednjeplasirane ekipe u ligi, što mu je bilo dovoljno da se upiše u strelce.
To je učinio u 45. minutu, za rezultat 3:0.
Mrđi je ovo deveti gol u prvenstvu ove sezone, pa sada zaostaje tri pogotka za najboljim strelcom šampionata Nambom, koji je upravo član Gifua.
Omija je prva na tabeli sa 14 bodova prednosti u odnosu na drugoplasiranu Ivatu i gotovo sigurno će izboriti plasman u najviši rang japanskog takmičenja.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda










