Izvor: Mondo, 21.Nov.2014, 13:03 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Misimović: Ni Sarajevo, Ni Zvezda, već...
Povratak u Nemačku! Doskorašnji reprezentativac BiH otkrio je da je pričao, ali ne i pregovarao, sa čelnicima Sarajeva i Crvene zvezde.
Foto: Guliver/Getty images/Clive Brunskill
Bilo je žara, ali se vatra nije rasplamsala.
Navijači Sarajeva i Crvene zvezde koji su se nadali dolasku Zvjezdana Misimovića u njihov klub, po svemu sudeći, ostaće razočarani.
"Jesmo >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << razgovarali, ali to nisu bili pregovori", rekao je igrač sa najviše nastupa u dresu reprezentacije Bosne i Hercegovine za list Oslobođenje, na pitanje da li će uskoro obući bordo dres.
Isto je odgovorio i na pitanje o crveno-belom dresu.
"Razgovarao sam i sa ljudima iz Beograda i razgovarao bih sa svima, koji su korektni, ali planiram za sada ostati u Nemačkoj... U Kini sam zaista zarađivao mnogo više i trenutno imam nekoliko ponuda iz Bundeslige, koje su daleko veće od ponuda Zvezde i Sarajeva".
Podsetimo, Misimović se po završetku Svetskog prvenstva u Brazilu oprostio od dresa reprezentacije.








