Mijatović: Voleo bih da pogodim u derbiju

Izvor: B92, 16.Dec.2023, 20:43

Mijatović: Voleo bih da pogodim u derbiju

Fudbaler Crvene zvezde Jovan Mijatović priželjkuje gol u derbiju, koji se igra u sredu od 18.00 časova.

Mijatović je u pobedi Zvezde u Subotici nad Spartakom (4:1) upisao het-trik.

"Bila je izuzetno teška utakmica, jer je Spartak zaista čvrsta ekipa u sredini, a po bokovima su izuzetno brzi. Uspeli smo ipak da nametnemo naš stil igre, i da vrlo strpljivo dolazimo do golova. Mislim da nam je >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << ovo jedna od najboljih utakmica ove sezone i presrećan sam što je ovaj susret uvod u 171. večiti derbi. Što se tiče het-trika, posvećujem ga zvezdašima. Hvala im što su i danas u velikom broju došli u Suboticu i podržali nas. Zvezdino sam dete, i sve ovo emotivno doživljavam", rekao je Mijatović.

U sredu od 18 časova na programu je 171. večiti derbi, a pun samopouzdanja je mladi Mijatović.

"Želimo da na pravi način završimo prvi deo sezone i da odemo na pauzu kao jesenji šampioni. Drago mi je što sam u golgeterskom raspoloženju, i naravno da bih voleo da pogodim u derbiju. No, najvažnije je da ostvarimo dobar rezultat", zaključio je Mijatović.

Pratite nas na našoj Facebook i Instagram stranici, Twitter nalogu i uključite se u našu Viber zajednicu.

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.