Izvor: B92, 28.Dec.2011, 18:55 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Mezenga: "Čekam odluku Zvezde"
Bruno Mezenga, napadač Flamenga na pozajmici u Crvenoj zvezdi, izjavio je da mu je lepo među crveno-belima', ali da bi jednog dana voleo da se vrati u Brazil.
"Još čekam odluku Crvene zvezde. Osećam se dobro u klubu, u kojem takođe ima Bratzilaca, tu su Pašeko i Kadu, kao i Kolumbijac Borha koji je igrao za Flamengo. Uvek kad dođem u Brazil, vidim se sa prijateljima i razmišljam kako bi bilo dobro da se vratim i zaigram za Flamengo jednog dana", rekao je Mezenga >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << za portal Globoesporte.
"Prilagodio sam se lepo, dopada mi se Srbija. U Poljskoj su ljudi bili hladniji. U Srbiji je jedini problem jezik, ne mogu ništa da kažem bez pomoći Brazilaca koji su tu da mi pomognu”, dodao je 23-godišnji centarfor.
Mezenga nije ispunio očekivanja u Beogradu i nije bio standardan u postavi Zvezde. Pozajmica mu ističe u aprilu, ali postoji mogućnost da se Brazilac ranije vrati u rodnu zemlju.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda







