Mazinjanin najbolji u ležećem stavu

Izvor: DobreVesti.rs, 20.Maj.2013, 14:17   (ažurirano 02.Apr.2020.)

NOVI SAD - Borisilav Mazinjanin, strelac Palilule, pobedio je u drugom Kupu Srbije MK puškom 60 metaka ležeći na strelištu u Novom Sadu sa 204,1 krug. Pre finala bio je peti sa 615,4 kruga.

Srebrna medalja pripala je Stefanu Višekruni iz Crvene zvezde sa 204,1 kruga koji je posle osnovnog dela bio drugi sa 617,6 krugova. Šestoplasirani posle kvalifikacija (615,5) Stevan Pletikosić („Čika Mata“) završio je, sa 184,5 krugova, na trećem mestu. „Broj jedan“ u osnovnom delu Novosađanin Nemanja Mirosavljev (622) ostao je četvrti... Finale je vredelo 613,7 krugova.
Jovan Čičevski sa 615,8 krugova osvojio junirsku titulu i osmo mesto u seniorskom finalu. Drugi junior sa 609,4 kruga je Miloš Tasić...

Nastavak na DobreVesti.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta DobreVesti.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta DobreVesti.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.