Izvor: Sportske.net, 08.Dec.2015, 20:03 (ažurirano 02.Apr.2020.)
''Maradona'' u crveno-belom?! (video)
Zvezdina rapsodija na Banovom brdu, ubedljiva pobeda nad Čukaričkim od 7:2 i prelepi golovi Božovićevih pulena izazvali su značajan odjek širom Evrope.
A kad su u pitanju portugalski mediji, oni prema očekivanju posebno izdvajaju bravure svog zemljaka iz redova Crvene zvezde, napadača Uga Vijere.
Većina tamošnjih medija prenela je vest o Zvezdinom ubedljivom trijumfu i dva Vijerina pogotka, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << a najdalje je otišao popularni ''O Žogo'', koji je majstoriju Zvezdinog napadača za vođstvo od 6:2 uporedio sa onima koje je nekada izvodio legendarni Dijego Armando Maradona.
''Ne, ovo nije Maradona! On je Portugalac i zove se Ugo Vijera!'', naslov je izveštaja sa utakmice Čukarički - Crvena zvezda na pomenutom portalu.
U tekstu se naglašava da je Vijera ove sezone u srpskoj Superligi postigao deset golova i da je drugi strelac lige, sa jednim pogotkom manje od vodećeg Aleksandra Kataija.
Naravno, u prilogu vesti je i pomenuti pogodak protiv Čukaričkog, pa eto prilike da ga i mi još jednom pogledamo.








