Malatija totalno posustala, novi poraz Aleksića i Donalda

Izvor: Sportske.net, 08.Mar.2019, 22:22   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Ekipa koja je predvođena Danijelom Aleksićem igrala sjajno u prvom delu sezone, sada igra očajno.

Sivašspor je danas savladao Malatiju u prvom meču 25. kola turskog šampionata, bilo je 2:0, a oba gola smo videli u prvom poluvremenu.

Aksoj je u 35. minutu doveo domaćina u prednost, da bi Pereira dodatno zakomplikovao sudbinu gostiju.

Malatija je tako doživela i četvrti uzastopni poraz u ligi, a za pobedu u prvenstvu ne znaju od 19. januara kada su savladali >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << Gectepe sa 3:2.

Danijel Aleksić je danas odigrao svih 90 minuta za goste, baš kao i nekadašnji fudbaler Crvene zvezde Mičel Donald.

Inače, srpski fudbaler je trenutno peti kada gledamo listu strelaca, postigao je do sada 9 golova.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda