Makabi ponovo dovodi dvojac iz Zvezde?

Izvor: Sportske.net, 20.Jun.2020, 12:36

Makabi ponovo dovodi dvojac iz Zvezde?

"Ponos Izraela" ponovo gleda ka Malom Kalemegdanu.

Sećamo se kako je Makabi leta 2016. godine, nakon sjajne sezone Crvene zvezde, doveo Kvinsija Milera i Maika Cirbesa iz crveno-belih redova.

Narednog leta su potom doveli i Džonu Boldena, a sada bi ponovo tandem sa Malog Kalemegdana karijeru mogao da nastavi u Tel Avivu.

Poznato je da je Lorenco Braun blizu prelaska u redove Makabija, a >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << sa njim bi put Izraela mogao da krene i Bili Beron.

Sjajnom šuteru ističe ugovor sa Zvezdom, veliki broj klubova je pokazao interesovanje za njegove usluge, prva se javila Valensija, potom je u priču ušao i Panatinaikos, na kraju je i Virtus iz Bolonje pokazao interesovanje, a sada se u priču uključio i Makabi.

"Ponos Izraela" navodno sprema bogatu ponudu za iskusnog Amerikanca, žele brzo da zaključe posao i da Berona zajedno sa Braunom presele u svoje redove.

Videćemo ko će dobiti trku za Beronov potpis, jedna stvar postaje sve izvesnija, a to je da 29-godišnji košarkaš neće ostati u Crvenoj zvezdi i pored toga što je i novi trener ekipe Saša Obradović istakao da želi da ga zadrži.

Zvezdu su nedavno napustili Kevin Panter (Olimpija Milano) i Čarls Dženkins (Olimpijakos), jasno je da se ni Gist neće vraćati u Beograd, sledeći su izgleda Braun i Beron, koji bi zajedno trebalo da nastave karijere u Tel Avivu.

Nastavak na Sportske.net...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportske.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportske.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.