Izvor: B92, 29.Jan.2014, 09:30 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Luković sve dalje od Zvezde
Aleksandar Luković nije uspeo da se dogovori sa čelnicima Zenita u vezi sa raskidom ugovora pa je sve dalje od povratka u Crvenu zvezdu.
Rusima ne žele da puste Lukovića na pozajmicu u Beograd jer im ne odgovara da plaćaju fudbalera koji neće igrati za njih
S druge strane, bivšem srpski reprezentativac ne želi da se odrekne visokih primanja u Sankt Peterburgu, pa se priključio Zenitu i na drugom delu priprema u Izraelu.
Luković radi sa timom Lučana Spaletija, iako Italijan ne računa na njega u borbi za titulu u Rusiji i Ligi šampiona.
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.















