Liga 1 - Le Talek pogodio u pobedi Monpeljea, Ristiću mrvice, preokret Sent Etjena u Nantu

Izvor: Sportske.net, 10.Nov.2019, 20:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

U okviru 13. kola francuskog šampionata, u terminu do 17h odigrana su dva duela.

Monpelje je slavio kod kuće protiv Tuluza sa 3:0 (1:0).

Poveli su u 42. minutu preko Labordea, kojem je asistirao Endi Delor.

Sa tim rezultatom se otišlo na odmor, da bi nakon 15ak minuta igre u nastavku bivši fudbaler Crvene zvezde Damjan Le Talek duplirao prednost domaće ekipe.

Sve je >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << postalo jasno kada je Savanije u 75. minutu povisio na 3:0, druga asistencija za Delora.

U 82. minutu je zaigrao još jedan bivši fudbaler Zvezde za domaćina, Mihailo Ristić, dok je bivši napadač Partizana Petar Škuletić presedeo čitav meč na klupi Monpeljea.

Ove godine odlični Nant je dočekao Sent Etjen, a gosti su nakon preokreta uspeli da slave sa 2:3 (2:2).

Poveli su domaći fudbaleri u 14. minutu, strelac je bio Blaz, da bi samo osam minuta kasnije Trauko poravnao rezultat.

Vraća prednost "Kanarincima" Luza u 26. minutu, da bi već u 34. minutu rezultat ponovo bio nerešen, strelac je bio Buanga.

Sa 2:2 se otišlo na odmor, da bi u 67. minutu gosti došli do preokreta, drugi gol Buange.

Do kraja nije bilo promene rezultata, pobeda Sent Etjena u Nantu.