Levante traži Lazovića

Izvor: TV Arena Sport, 13.Dec.2014, 10:46   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Levante traži Lazovića

Za krilnog fudbalera Crvene zvezde Darka Lazovića španski Levante je spreman da izdvoji 800 000 evra, a prva su očekivanja da će crveno-beli da prihvate ovu ponudu.

Klupski dug prema Lazoviću je oko 600.000 evra, pa će od prodaje momka koji je pre dve sezone bio procenjen na tri do četiri miliona Zvezdi pripasti samo mali deo.

Juče je na Marakani vidjen i defanzivac Napretka iz Kruševca Miloš >> Pročitaj celu vest na sajtu TV Arena Sport << Cvetković, pa se očekuje da će desni bek svoje boje zameniti identičnim u Beogradu. Cvetković ima ugovor sa Kruševljanima do zime 2015. godine, što znači da se prvi pita Napredak.

Najnovije aktuelnosti možete pročitati na linku Vesti fudbal.

Posetite naše stranice na društvenim mrežama Facebook  i Twitter

Obezbedite naše kanale na vreme i Jelen Superliga biće vam na dohvat ruke.
Odaberite svog operatera i prijavite se na linku Arena Sport paket
U roku od tri radna dana (nakon prijave), kontaktiraće vas operater radi sklapanja ugovora i aktivacije paketa.

Nastavak na TV Arena Sport...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta TV Arena Sport. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta TV Arena Sport. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.