Leri OBenon blizu potpisa sa Antibom

Izvor: Sportski Žurnal, 04.Avg.2013, 15:36   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Leri O`Benon blizu potpisa sa Antibom

Nekadašnji ljubimac navijača Crvene zvezde Leri O`Benon najverovatnije će naredne sezone igrati u Francuskoj, za Antib šarks.
O`Benon je sezonu završio u Hapoel Eilatu, sa 14 poena, 3,9 skokova, 2,2 asistencije i 1,3 ukradenom loptom po meču. Pre toga igrao je za Napoli i Udine u Italiji.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda

Nastavak na Sportski Žurnal...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.