Lalatović o Jagodini, Lukoviću...

Izvor: B92, 15.Avg.2014, 13:53   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Lalatović o Jagodini, Lukoviću...

Trener Crvene zvezde Nenad Lalatović rekao je da ga u drugom kolu JSL protiv Jagodine zanima isključivo pobeda, iako ponovo neće moći da računa na novajlije.

Zvezda je u prvom kolu savladala Radnički iz Niša sa 2:0, takođe bez pojačanja.

"Očekuje nas jako teška utakmica. Dolazi nam ekipa koja je promenila samo dva igrača iz prethodne sezone. Iskusni su, rezultati govore da su dobar tim." >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 <<

"U prethodne dve godine su osvojili kup i još jednom igrali u finalu. Ipak, mi smo Crvena zvezda i ime rivala nas ne zanima. Želimo da odigramo kao protiv Radničkog i zabeležimo pobedu", rekao je Lalatović na konferenciji za medije na Marakani.

Kako trenutno stvari stoje, Zvezda ni u meču sa Jagodinom neće moći da računa na novajlije, jer nije regulisala dugovanja.

"Sumnjam da će nešto da se promeni, najverovatnije će igrati oni koji su počeli prvenstvo. Uigravao sam tu startnu postavu, ali ako se nešto promeni, promeniću dva igrača u timu", kazao je Lalatović.

On je dodao da još nije odredio ko će zameniti Nenada Milijaša na mestu kapitena. Iskusni vezista do kraja avgusta trebalo bi da predje u redove turskog drugoligaša Manise.

"Milijaš je još uvek sa nama. On bi trebalo da se dogovori sa upravom kluba. Turci su već objavili, ali Milijaš još nije definitivno odlučio, sve će se znati u naredne dve nedelje", naveo je Lalatović.

On je ponovio kako bi voleo da se u klub vrati defanzivac Aleksandar Luković, koji je trenutno bez angažamana i održava formu sa crveno-belima.

"On bi sigurno imao mesta u ekipi. Radi se o odličnom igraču i dobro je fizički pripremljen. Trebalo bi da pokuša da se dogovori sa Upravom i ono što vidim je da ne bi imao ništa protiv da ostane, bar do decembra", zaključio je Lalatović.

Vezista Zvezde Vukan Savićević rekao je da isključivo od njegovog tima zavisi ishod meča sa Jagodinom.

"Oni su iskusan tim, dugo su na okupu. Očekujem lepu predstavu sa dosta golova i nastavak našeg pobedničkog niza", poručio je Savićević.

Utakmica drugog kola Superlige izmedju Crvene zvezde i Jagodine igra se sutra od 21 sat.
Pogledaj vesti o: Jagodina

Nastavak na B92...



Povezane vesti

ZVEZDA: I protiv Jagodine na sva tri boda

Izvor: Mondo, 15.Avg.2014

Trener crveno-belih Nenad Lalatović istakao da su "ćurani" težak protivnik, da opet neće moći da računa na pojačanja, ali da uprkos tome želi sva tri boda u drugom kolu Superlige...Foto: Guliver/Getty images/Alex Grimm, Bongarts..Crvena zvezda će meč protiv Jagodine igrati u "krnjem" sastavu,...

Nastavak na Mondo...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.