LŠ: Zvezda i Radnički u baražu

Izvor: Prva.rs, 19.Okt.2014, 14:57   (ažurirano 02.Apr.2020.)

LŠ: Zvezda i Radnički u baražu

I vaterpolisti Crvene zvezde takođe su obezbedili učešće u baražu, uprkos porazu od Pro Reka (17:6), jer je Spartaka iz Volgograda pobedio Hanover 14:10.
Domaćin turnira je ovim porazom pokvario svoju gol razliku, pa je završio na trećem mestu grupe A iza srpskog šampiona.
Crveno-beli mogu u odlučujućoj rundi da se sastanu i sa Kragujevčanima, al i sa Primorijem i OSC Budimpeštom. 

Iako je Kragujevčanima >> Pročitaj celu vest na sajtu Prva.rs << bio dovoljan remi za prvo mesto, savladali su slavni italijanski tim 

Najefikasniji igrač na meču bio je Miloš Miličić sa tri gola, Marko Ćuk je dao dva, dok se kod gostiju Aleksandar Radović dva puta upisao u listu strelaca. 

Radnički je pre Posilipa savladao Solnok (12:10) i turski Juzme (18:3).
Pogledaj vesti o: Kragujevac

Nastavak na Prva.rs...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Prva.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Prva.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.