Izvor: BanjalukaLive.com, 22.Mar.2012, 02:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kup Srbije: Zvezda bolja od Partizana

Fudbaleri Crvene zvezde pobijedili su večeras ekipu Partizana sa 2:0 (1:0), u prvom meču polufinala Kupa Srbije i stekli veliku prednost uoči revanša u Humskoj. Golove su postigli Luka Milunović u 19. i Filip Kasalica u 76. minutu. Utakmica je odigrana na stadionu Crvene zvezde pred 48.700 gledalaca. Partizan je igrao, stvarao šanse i promašivao, a Crvena zvezda je mudro čekala i dočekala greške odbrane crno-bijelih i stekla dva ogromna gola prednosti uoči revanša. Kao što se očekivalo, izraelski stručnjak Avram Grant odlučio je da na klupi ostavi mladog Lazara Markovića, a na teren od prvog minuta pošalje prekaljene
Pogledaj vesti o: Večiti derbi,   Zvezda - Partizan

Nastavak na BanjalukaLive.com...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BanjalukaLive.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BanjalukaLive.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.