Krunić: Probaćemo da se suprotstavimo Zvezdi

Izvor: Blic, 27.Apr.2012, 16:00   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Krunić: Probaćemo da se suprotstavimo Zvezdi

Trener Jagodine Simo Krunić rekao je da će njegovi fudbaleri pokušati da se suprotstave Crvenoj zvezdi, kao i da svi u klubu jedva čekaju taj meč 27. kola Super lige.

"Pokušaćemo da se suprotstavimo Crvenoj Zvezdi. Svi, normalno, vole da igraju velike utakmice, a sutra igramo sa velikim protivnikom. Znam da će igrači dati sve od sebe, ali ne znam da li će to biti dovoljno da ostvarimo povoljan rezultat", >> Pročitaj celu vest na sajtu Blic << rekao je Krunić novinarima u Jagodini.

Jagodina pokušava da se domogne četvrtog mesta na tabeli, koje vodi u evropska takmičenja. Defanzivac "ćurana" Josip Projić kazao je da njegov tim ima pravo da se nada.

"Daćemo sve od sebe. Probaćemo da napravimo povoljan rezultat. U poslednjih šest utakmica nismo primili gol. Biće teško, ali se nadamo da nećemo primiti gol na Marakani", rekao je Projić.

Utakmica Crvena zvezda - Jagodina igra se u subotu od 19.00 u Beogradu.

Povezane vesti: Zvezda pomerila termin meča sa Jagodinom zbog TV prenosa Krunić: Naši strelci znaju da savladaju golmana rivala Sudija meča Partizan - Vojvodina član grupe "Grobari Čokot" na Fejsbuku Krunić: Nadamo se bodovima protiv Vojvodine Ilić: Idemo na Marakanu da prođemo u finale Kupa

Nastavak na Blic...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Blic. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Blic. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.