Kovačević se vratio u Zvezdu

Izvor: Vesti-online.com, 01.Jul.2011, 21:29   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kovačević se vratio u Zvezdu

Vezni fudbaler Nenad Kovačević vratio se u Crvenu zvezdu, sa kojom je potpisao dvogodišnji ugovor, objavljeno je iz kluba.

On je odbio nekoliko ponuda iz Grčke, Francuske i Kine, jer želi da naredne sezone igra za crveno-bele. Njegov povratak u Crvenu zvezdu direktno je povezan i sa odlaskom Avala Isaha koji bi karijeru mogao da nastavi u norveškom Rozenborgu.

Ovaj 31-godišnji vezni fudbaler >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << igrao je četiri godine za Zvezdu, u periodu od 2002. do 2006. godine, odakle je otišao u Lans, za koji je igrao 128 puta. Kovačević će sutra otputovati u Austriju, gde će se priključiti pripremama ekipe.

Za reprezentaciju naše zemlje nastupio je na 25 mečeva.

Nastavak na Vesti-online.com...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.