Izvor: Danas, 03.Jun.2014, 13:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kiša pomerila finale

Finale tradicionalnog turnira Red Bull King of the Rock trebalo je da se održi u nedelju na terenima Košarkaškog kluba Crvena zvezda na Malom Kalemegdanu, ali je zbog kiše pomereno za sredu u 19.00. Uslovi na terenima nisu bili adekvatni za igru, zbog čega su se neposredno pred početak turnira na centru okupili igrači i organizatori kako bi doneli konačnu odluku.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda

Nastavak na Danas...



Povezane vesti

"Red Bull King of the Rock" sutra dobija novog "kralja"

Izvor: Sportal.rs, 03.Jun.2014

Finalne borbe za titulu kralja uličnog basket turnira "Red Bull King of the Rock" zakazane su za sredu 4. jun u 19 časova. Finale će biti održano na terenima KK Crvena zvezda na Kalemegdanu.

Nastavak na Sportal.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Danas. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Danas. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.