Kazne za Delije

Izvor: RTS, 09.Avg.2010, 18:12   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kazne za "Delije"

Regionalni sud u Bratislavi osudio je uslovno na šest meseci dvojicu navijača Crvene zvezde koji su 5. avgusta uoči revanš utakmice trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope protiv Slovana pravili nerede na ulicama slovačke prestonice.

Portparol regionalnog suda Bratislavskog kraja Pavol Adamčijak izjavio je da su Marko Ivković i Jovan Bulatović napali grupu prolaznika na ulicama glavnog grada Slovačke >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << metalnim pendrecima i da je najgore prošao čovek koga su skinuli i pretukli.

Ova odluka suda je pravosnažna pošto su tužilac i optuzeni najavili da neće podneti žalbu.

Slovačka policija zabeležila je uoči meča između Slovana i Zvezde više incidenata na ulicama Bratislave, a zvaničnici snaga reda podsećaju da je iz Beograda organizovano došlo oko 400 navijača "crveno-belih".

Nastavak na RTS...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta RTS. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta RTS. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.