Izvor: MozzartSport.com, 03.Jan.2017, 18:17 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Katai dobio packu od Pelegrina!
„Volim igrače koji su stalno posvećeni timu“, rekao trener Alavesa
Nije baš totalni epizodista, ali se očekivalo da Aleksandar Katai ima značajniju ulogu u redovima Alavesa u prvoj sezoni. Pogotovo, posle svega što je uradio u Crvenoj zvezdi.
Kao da rođeni Srbobranac nije pronašao prave relacije sa trenerom tima iz Baskije Maurusiom Pelegrinom. Otuda su u Alavesu jako odjeknule reči reprezentativca naše zemlje, rečene u šali, da Argentinac >> Pročitaj celu vest na sajtu MozzartSport.com << možda i ne voli Srbe.
O slučaju Katai oglasio se i trener Alavesa.
„Razgovarao sam sa Kataijem, volim igrače koji se bune kada ne igraju standardno. I ja sam bio fudbaler, znam da to nije prijatno. Međutim, volim igrače koji su uvek maksimalno posvećeni timu. Čak i kada nisu pozvani da budu deo grupe ua utakmicu“, poručio je Pelegirno.
KVOTE KLADIONICE MOZZART ZA DUEL IZMEĐU DEPORTIVA I ALAVESA
Katai je ove sezone zabeležio šest nastupa u Primeri. Uglavnom je ulazio sa klupe. Videćemo da li će ga Pelegirno uvrstiti u sastav za večerašnji duel u okviru Kupa kralja protiv Deportiva.
(Foto Star Sport)
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda
Nastavak na MozzartSport.com...









