Kaluđerović uživao u Barseloni

Izvor: Sportski Žurnal, 04.Jan.2011, 00:20   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Kaluđerović uživao u Barseloni

Doček iz snova! Andrija Kaluđerović je u 2011. ušao zajedno sa porodicom i kumom Bojanom Šaranovim, golmanom OFK Beograda, u Barseloni.
Uživajući u lepotama španske metropole, obilazeći brojne znamenitosti i uživajući u pogledu na Mediteran, napadač Crvene zvezde je, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << naravno, poželeo da naredna godina bude uspešnija nego prethodna, što između ostalog podrazumeva i titulu.
Utisci o prestonici Katalonije su fenomenalni.
- Bilo je, zaista, sjajno. Poseban doživljaj je bio meč Barselona – Levante. Kamp nou je izuzetan stadion – pričao je oduševljeno napadač crveno-belih.
San, verovatno, svakog igrača.
- Zvali su me da dođem, ali sam odbio... – našalio se Andrija Kaluđerović, koji se u utorak vraća u Beograd.

Nastavak na Sportski Žurnal...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Sportski Žurnal. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Sportski Žurnal. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.