Izvor: Sportski Žurnal, 04.Jan.2011, 00:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kaluđerović uživao u Barseloni
Doček iz snova! Andrija Kaluđerović je u 2011. ušao zajedno sa porodicom i kumom Bojanom Šaranovim, golmanom OFK Beograda, u Barseloni.
Uživajući u lepotama španske metropole, obilazeći brojne znamenitosti i uživajući u pogledu na Mediteran, napadač Crvene zvezde je, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportski Žurnal << naravno, poželeo da naredna godina bude uspešnija nego prethodna, što između ostalog podrazumeva i titulu.
Utisci o prestonici Katalonije su fenomenalni.
- Bilo je, zaista, sjajno. Poseban doživljaj je bio meč Barselona – Levante. Kamp nou je izuzetan stadion – pričao je oduševljeno napadač crveno-belih.
San, verovatno, svakog igrača.
- Zvali su me da dođem, ali sam odbio... – našalio se Andrija Kaluđerović, koji se u utorak vraća u Beograd.
Nastavak na Sportski Žurnal...





