Izvor: Sportal.rs, 17.Jan.2015, 00:40 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Kalinić: Naravno da sam razočaran, startovali smo 0:3 (VIDEO)
Posle poraza od Galatasaraja, trećeg košarkaša Crvene zvezde Telekom u Top 16 fazi Evrolige, Nikola Kalinić nije krio da je veoma razočaran.
- Loše smo odigrali, loša utakmica za nas. Ne priliči nam, tako ne treba da igramo. Još jedna lekcija, nadam se da ćemo izvući pouke i u narednim mečevima dokazati da nismo slučajno u Top 16. Treba da razmislimo o svemu, da napravimo promene, još bolje da treniramo, >> Pročitaj celu vest na sajtu Sportal.rs << popravimo formu i bolje igramo - rekao je Kalinić posle meča u Areni, ali nije znao razloge loše partije.
- Ne znam. Težak ritam, verovatno smo svi umorni, ali to ne sme da bude razlog. Ne znam, verovatno smo zato i izgubili. Psihološki smo bili pripremljeni, dobro otvorili, nije bilo problema. Incidenti koji su bili sa tribina su tamo i ostali.
Nije Kalinić krio da je vrlo razočaran.
- Razočaran sam, startovali smo sa 0:3, ne volim da gubim, niko od nas ne voli da gubi. Teško je, ali treba da učimo iz poraza. Jeste Evroliga, ali ne treba da tražimo izgovor nego da se skupimo i igramo.
Ni očekivanja navijača nisu sutala crveno-bele, smatra Kalinič.
- Naše je da igramo. Mislim da i dalje to možemo, sada smo u krizi. Teško je, ali moramo da pokažemo šta znamo.
(Foto: MN Press)
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda
Zvezda se umorila, kako dalje?
Izvor: Sportske.net, 17.Jan.2015
Košarkaši Crvene zvezde Telekom razočarani su posle trećeg uzastopnog poraza u Top 16 fazi Evrolige i pokušavaju da nađu prave razloge ove serije slabijih rezultata. Dok kapiten Luka Mitrović tvrdi da Zvezda nije u padu forme, Nikola Kalinić smatra da nešto treba da se menja..















