KVALIFIKACIJE EP: Srbija - Slovenija 1:1

Izvor: IstocnoSarajevo.net, 08.Sep.2010, 01:06   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Srbija i Slovenija igrale su 1:1 (0:0) u Beogradu u meču Grupe C kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2012.
Gosti su na stadionu Crvene zvezde poveli u 63. minutu preko Milivoja Novakoviča, a izjednačio je Nikola Žigić u 86.

Nekoliko minuta prije izjednačujućeg gola, portugalski sudija Olegario Benkverensa propustio je da dosudi penal za "orlove" pošto je Matej Mavrič napravio prekršaj u kaznenom prostoru >> Pročitaj celu vest na sajtu IstocnoSarajevo.net << nad Dankom Lazovićem.

Tako je i peti duel srpske reprezentacije, kako god se ona zvala, i slovenačke završen remijem! Samo je prvi put (na EP 2000) bilo 3:3, a preostala četiri meča završena su identičnim rezultatom - 1:1.

S obzirom na igru i razvoj događaja na terenu ekipa Srbije treba da bude zadovoljna.

Nastavak na IstocnoSarajevo.net...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta IstocnoSarajevo.net. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta IstocnoSarajevo.net. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.