Izvor: NaDlanu.com, 15.Dec.2013, 10:07 (ažurirano 02.Apr.2020.)
KASALICA NEZADOVOLJAN: Hoću u špic
Fudbaler Crvene zvezde Filip Kasalica izjavio je da je nezadovoljan pozicijom na kojoj igra.
"Došao sam u Zvezdu kao drugi strelac lige i centralni napadač, a već dugo ne dobijam šansu na svojoj poziciji. Uvek su prednost imali drugi, a za mene su rezervisana mesta po krilima, bilo da sam starter ili da ulazim s klupe, kao što je uglavnom slučaj u poslednjih šest meseci. Na tim pozicijama ne mogu da pružim ni blizu koliko u sredini napada", kaže 24-godišnji Užičanin >> Pročitaj celu vest na sajtu NaDlanu.com << za Novosti.Kasalica je od 17 mečeva ove jeseni samo protiv Černomoreca u Odesi igrao kao špic. "Spreman sam da ostanem i moj stav nije da po svaku cenu odem. Hoću titulu sa Zvezdom, to je moj veliki san i želim da dam maksimalan doprinos osvajanju trofeja. Ali s druge strane, ne želim da stagniram ili da izgubim status reprezentativca, pa ukoliko neću dobijati priliku koju zaslužujem, onda je bolje da se rastanemo", rekao je Kasalica.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda







