Izvor: Vesti-online.com, 21.Okt.2016, 22:40 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Jović: Pobeda za "delije" i Marka
Maestralno je dirigovao napadima Crvene zvezde Stefan Jović na utakmici protiv Galatasaraja. Na terenu je proveo nešto više od 32 minuta i za to vreme je upisao 14 poena i devet asistencija.
Pobedu protiv starog rivala Zvezdin plejmejker posvetio je tragično stradalom Marku Ivkoviću, kao i ostalim navijačima.
- Svima nam je u potsvesti taj događaj i svesni smo težine mečeva sa Galatom na emotivnom >> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << planu, bilo u Istanbulu ili u Beogradu. Ovo je pobeda za sve navijače Crvene zvezde, kao i za Marka - istakao je Jović u izjavi za Telegraf.
Kada je u pitanju sama utakmica, Jović kaže da je bilo jako neizvesno, ali i to da su izvučene pouke iz poraza protiv Darušafake prošle nedelje u Beogradu.
- Izvukli smo pouke iz prvog meča. Opet smo bili malo nervozni, ali eto, malo smo i imali sreće. U odbrani smo bili koncentrisaniji na kraju i drago mi je zbog trijumfa - rekao je Jović.
Nastavak na Vesti-online.com...








