Javor i Zvezda igrali 1:1 u Ivanjici

Izvor: NoviMagazin.rs, 10.Nov.2019, 20:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Fudbaleri Javora i Crvene zvezde igrali su danas nerešeno 1:1, u 16. kolu Super lige Srbije.

Javor je vodio u Ivanjici od 25. minuta golom Nikole Petkovića, a izjednačenje i bod Zvezdi u 87. je doneo rezervista Milan Jevtović.

Zvezda je prva na tabeli sa 40 bodova, dok Javor ima 20 i zauzima 10. mesto u srpskom prvenstvu.

TSC i Voždovac su u Senti igrali nerešeno 2:2.

Fudbaleri Partizana pobedili Inđiju

Fudbaleri Partizana >> Pročitaj celu vest na sajtu NoviMagazin.rs << pobedili su danas na svom terenu Inđiju sa 3:0, u utakmici 16. kola Super lige Srbije.

Partizan je poveo u 17. minutu golom Zorana Tošića, a prednost je udvostručio Aleksandar Šćekić u 51. minutu. Konačan rezultat postavio je Takuma Asano golom iz penala u 53. minutu.

Šćekić je u 59. minutu napustio teren zbog povrede kolena, a zamenio ga je Lazar Pavlović.

Utakmica je počela minutom ćutanja povodom smrti dečaka Isaije Pantića.

Crno-beli su ostvarili 10. pobedu u prvenstvu i zauzimaju četvrto mesto na tabeli sa 32 boda. Trećeplasirani Čukarički ima bod više, koliko i drugoplasirana Vojvodina, s tim što novosadski tim ima utakmicu više. Na prvom mestu je Crvena zvezda sa 40 bodova iz 15 utakmica.

Inđija je nastavila niz loših rezultata, pretrpela je 13. poraz i pretposlednja je na tabeli sa sedam bodova.

Ranije danas Javor i Crvena zvezda odigrali su nerešeno 1:1, a TSC i Voždovac 2:2.

U Super ligi sledi dvonedeljna pauza zbog obaveza reprezentacija u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo 2020. godine.

Nastavak na NoviMagazin.rs...

Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta NoviMagazin.rs. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta NoviMagazin.rs. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.