Izvor: S media, 07.Jul.2011, 20:34 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Isah definitivno u Rozenborgu, Jevtić u Kini
Crvena zvezda je danas ostala bez dvojice igrača čiji se odlazak najavljivao prethodnih dana.
Internacionalac iz Gane, Aval Isah, karijeru će nastaviti u Rozenborgu, nakon što su dva kluba postigla dogovor oko visine obeštećenja.
Piksi: Zvezdina deca imaju kvalitet za velike mečeve
Magrao na pozajmici u Zvezdi
Kaluđerović čeka poziv Sošoa
Dragutinović u Zvezdi od 15. jula
Isah će se novim saigračima >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << pridružiti u petak, tako što će iz Austrije doputovati u Beograd, a zatim nastaviti put Trondhajma.
- Odlazim iz Zvezde sa osmehom na licu. Mnogo toga sam proživeo u Beogradu i crveno-belom dresu i zaista ću najveći sprski klub uvek nositi u srcu. Tačnije, doći ću na prvu sledeću utakmicu, u zavisnosti od obaveza u Rozenborgu. Želim da se zahvalim svim saigračima, ljudima u klubu i posebno navijačima jer iako sam stranac, u Zvezdi sam se osećao kao domaći igrač - rekao je Isah za sajt crveno-belih.
Pored Isaha, ugovor sa svojim novim poslodavcima potpisao je i Aleksandar Jevtić, koji če sledeće dve i po godine provesti u kineskom Đijangsuu.
- Crvenoj zvezdi naravno želim titulu, a ja ću doći da je proslavim sa drugovima. Verujem i da će navijači uživati u sezoni koja dolazi - optimista je Jevtić.
Na putu odlaska sa "Marakane" je i Darko Lazović, a koji španski klub je ozbiljno zainteresovan pogledajte OVDE.
(Foto: crvenazvezdafk.com)











