Incidenti pre meča sa Slovenijom

Izvor: B92, 08.Sep.2010, 00:05   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Incidenti pre meča sa Slovenijom

Pre početka meča između Srbije i Slovenije na stadionu Crvene zvezde su izbili incidenti kada su huligani sa južne tribine napali gostujuće navijače.

Grupa huligana došla je do ograde između južne i zapadne tribine stadiona i ukrala slovenačkim navijačima transparente, a onda ih gađala plastičnim flašama i stolicama.

Tada je došlo do tuče preko ograde, a upaljena je >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << i jedna baklja, ali nije bačena. Nakon toga je došla žandarmerija i razdvojila sukobljene.

Meč Srbija – Slovenija, koji je odigran u okviru drugog kola grupe C kvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2012. godine, završen je rezultatom 1:1.
Pogledaj vesti o: Incident

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.