IZAŠAO U OSMOM MINUTU: Stanković otkrio šta je sa Kangom

Izvor: SrbijaDanas.com, 06.Apr.2022, 21:04

IZAŠAO U OSMOM MINUTU: Stanković otkrio šta je sa Kangom

Strateg crveno-belih konkretan.

Trener FK Crvena zvezda Dejan Stanković bio je zadovoljan posle plasmana u polufinale Kupa Srbije. Crveno-beli su savladali TSC sa 4:0, ali na terenu nije bilo tako lako po crveno-bele kao što to govori rezultat.

- Volim kada te protivnik stavi u problem. Mi znamo naš cilj, to je maksimalan broj utakmica i pobeda. Ovakva treba da bude svaka utakmica, da se igra >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << fudbal i da se uživa – rekao je Stanković za TV Arena sport.

Gelor Kanga je izašao iz igre u osmom minutu zbog povrede.

- Dobio je udarac i nema razloga da rizikujemo - jasan je bio Stanković.

Pogledajte rezultate

Nastavak na SrbijaDanas.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta SrbijaDanas.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta SrbijaDanas.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.