Izvor: SrbijaDanas.com, 17.Apr.2021, 20:58

IVANIĆ SE OSVETIO RANĐELOVIĆU: Odbranio mu penal, ali OVO nije mogao - pred sam kraj gol Zvezde (VIDEO)

Preokret.

Crvena zvezda igra protiv Radnika u 32. kolu Superlige Srbije.Bilo je nekoliko odličnih šansi za Zvezdu u prvih 20 minuta, a centralni momenat tog perioda bila je povreda golmana gostiju Kostića.

Njega je nagazio Seku Sanogo i Kostić je morao da izađe, zamenio ga je Ranđelović. U 24. minutu Crvena zvezda je dobila penal, rukom je igrao kapiten gostiju i sudija nije imao dilemu. >> Pročitaj celu vest na sajtu SrbijaDanas.com << Ipak, Ranđelović je bio koncentrisan i odbranio je udarac Filipa Falka sa bele tačke.

U 35. minutu stiže kazna za promašen jedanaesterac. Milovanović je izbio sam pred Borjana, zaobišao ga i doneo prednost Radniku. Gostujuća ekipa je povela 1:0.

Drugo poluvreme, nešto drugačija priča. Crvena zvezda postiže gol posle kornera i već u 54. minutu stiže do izjednačenja. Centrirao je Veljko Nikolić, a u kaznenom prostoru se najbolje snašao Seku Sanogo koji je poravnao rezultat.

U 73. minutu novi penal je dobila Zvezda i opet nije iskorišćen. Mirko Ivanić je ovog puta preuzeo odgovornost, ali - Ranđelović brani. Momak koji je kao izmena ušao u igru uspeo je da odbrani dva jedanaesterca fudbalerima Crvene zvezde.

U 85. minutu Zvezda ipak stiže do prednosti. Posle dobre akcije je Ivanić došao u situaciju jedan na jedan i sada nije imao nikakve šanse sjajni Ranđelović. Zvezda je povela 2:1.