Izvor: Kurir, 12.Feb.2011, 09:42 (ažurirano 02.Apr.2020.)
IGOR KOJIĆ POTPISAO ZA KATOKOPIJU
Srpski golman Igor Kojić potpisao je za kiparsku Katokopiju, a ugovor je potpisan do kraja ove sezone s mogućnošću da bude produžen. On je zadovoljio čelnike kluba i već bi ovog vikenda trebalo da debituje u meču protiv Anortozisa. Kojić junior proveo je
Srpski golman Igor Kojić potpisao je za kiparsku Katokopiju, a ugovor je potpisan do kraja ove sezone s mogućnošću da bude produžen.
On je zadovoljio čelnike kluba i već bi ovog vikenda trebalo da debituje >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << u meču protiv Anortozisa.
Kojić junior proveo je nekoliko dana pod budnom pratnjom Nikosa Androkikosa, zajedno sa italijanskim golmanom Maurom. On je do sada branio za Rad, Crvenu zvezdu, Hajduk s Liona i Dinamo Bukurešt.





