Izvor: Sportske.net, 02.Avg.2015, 15:09 (ažurirano 02.Apr.2020.)
''Grof'' dobio zlatnu medalju!
Veliko priznanje za trenera Crvene zvezde i prava potvrda kakav je trag ostavio u svom bivšem klubu.
I dok je u Srbiji već naišao na brojne kritike, Miodragu Božoviću iz Rusije i dalje stižu pohvale i priznanja za ono što je tamo postigao, dok je vodi moskvsku Lokomotivu.
Podsetimo, iskusni stručnjak je u finišu prošle sezone smenjen zbog serije loših rezultata Moskovljana, a Lokomotiva je nedugo posle njegovog odlaska trijumfovala u finalu Kupa.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Sportske.net << />
Iako nije vodio ekipu u finalu, u Lokomotivi cene sve što je Božović učinio za ovaj tim, pa su mu iz Rusije u Beograd naknadno poslali zlatnu medalju, kao priznanje da je taj osvojeni trofej i njegov uspeh.
''Lokomotiva prepoznaje neprocenjiv doprinos Božovića u pobedi u nacionalnom kupu i poslali smo mu medalju", izjavio je tim povodom portparol kluba Andrej Bodrov, a prenose ruski mediji.
U svakom slučaju, lep gest Moskovljana, koji su i na ovaj način pokazali veličinu svog kluba, a Božoviću ovo svakako može da bude dodatni motiv u nbastavku sezone sa Crvenom zvezdom.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda






