Izvor: Kurir, 13.Nov.2015, 20:51 (ažurirano 02.Apr.2020.)
GROF SVIMA DAJE ŠANSU PROTIV LUDOGORECA: Zvezda u Razgradu predstavlja svoje bisere
Fudbaleri Crvene zvezde odradili su večernji trening u Sportskom centru Ludogoreca u Razgradu.
Svi igrači su se dobro rastrčali i biće spremni za utakmicu između Crvene zvezde i Ludogoreca koja će biti igrana u subotu od 15.00 časova po srpskom vremenu.
Prema viđenom na poslednjem treningu pred meč Crvena zvezda će utakmicu početi u sledećem sastavu: Supić - Cvetković, >> Pročitaj celu vest na sajtu Kurir << Pavićević, Mbođ, Ibanjez - Donald, Stojanović - Srnić, Ristić, Matos - Sikimić.
Karte za ovaj meč puštene su u prodaju još pre nekoliko dana, a cene se kreću od četiri do deset evra.
"Očekujem da odigramo dobru utakmicu i da se moji igrači pokažu u dobrom izdanju protiv prvaka Bugarske. Ukazaću šansu svim igračima", rekao je trener Crvene zvezde Miodrag Božović posle treninga.
To znači da će priliku dobiti i biseri iz omladinske škole - Luka Adžić, Luka Ilić i golman Stanković.
Autor: Kurir sport







