Izvor: RTS, 13.Jul.2015, 12:28 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Fener "krade" Kalinića Zvezdi?
Kako prenose mediji u Turskoj, Fenerabahče je ozbiljno zainteresovan za košarkaša Crvene zvezde i reprezentacije Srbije Nikolu Kalinića.
Po informacijama koje su se pojavale u turskoj štampi i na internet portalima, pregovori su u poodmakloj fazi i Kalinić bi trebalo da potpiše ugovor na dve plus jednu godinu.
Sjajni košarkaš >> Pročitaj celu vest na sajtu RTS << stigao je na Mali Kalemegdan prošlog leta nakon osvajanja srebra na Mundobasketu i sa šampionom Srbije i ABA lige tada potpisao trogodišnji ugovor.
Iza sebe ima odličnu sezonu, pa ne čudi što se finansijski moćni Fenerbahče, koji sa klupe predvodi Željko Obradović odlučio da krene u misiju njegovog dovođenja u Istanbul.
Ekipu koja je učestvovala na poslednjem Fajnal-foru Evrolige u Madridu nedavno je napustio Nemanja Bjelica koji je otišao u Minesotu, ali su u klub stigli su omaleni Bobi Diskon iz Karšijake i donedavno član Atlanta Houksa Pero Antić.




