Evandro: Jedva čekam da počne

Izvor: B92, 27.Jul.2011, 16:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Evandro: "Jedva čekam da počne"

Brazilac Evandro izjavio je da jedva čeka početak prvog meča trećeg kola kvalifikacija za Ligu Evrope između Crvene zvezde i letonskog Ventspilsa.

"Prijateljske utakmice su jedno, takmičarske nešto sasvim drugo."

"Svi smo se uželeli fudbala i jedva čekamo da utakmica počne", rekao je crveno-beli broj 10.

On je dodao da je trener Robert Prosinečki upoznao igrače sa vrlinama >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << i manama protivnika i po onome što su videli sve će zavisiti od Zvezdine igre.

"Pokazali smo u Austriji da umemo da igramo dobar fudbal i siguran sam da ćemo to sutra uveče dokazati i našim navijačima", poručio je Evandro, koji je već pomalo "progovorio" srpski što je i logično jer je od pre nekoliko dana i zvanično postao državljanin Srbije.

Početak meča nestrpljivo očekuje i mladi Srdjan Mijailović, kome će duel protiv Letonaca biti "vatreno krštenje" na evro sceni.

"Nemam tremu, naprotiv, nestrpljiv sam i ne mogu da dočekam da meč počne. Kao tim imamo kvalitet, stabilnost i atmosferu da pokažemo sutra svima da smo prava ekipa, i da se u Beograd vratimo sa povoljnim rezultatom", poručio je Mijailović.

Utakmica Ventspils - Crvena zvezda na programu je u četvrtak od 18 časova po našem vremenu.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.