Izvor: B92, 09.Avg.2011, 22:20 (ažurirano 02.Apr.2020.)
EL: Zvezda protiv Mladosti
Vaterpolisti Crvene zvezde dobili su protivnike za kvalifikacije za Evroligu, a mečeve svoje grupe igraće u Marseju.
Crveno-beli će igrati u kvalifikacionoj grupi A protiv zagrebačke Mladosti, tima domaćina, Šurmana iz Holandije, rumunske Oradee i Galatasaraja iz Turske.
Srbija za sada ima jednog sigurnog predstavnika - Partizan, koji će braniti titulu.
Kvalifikacije za Evroligu >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << igraju se od 7. do 11. septembra i najbolje četiri ekipe izboriće plasman u plej-of, koji je na programu od 23. do 25. septembra, dok će ostale ekipe takmičenje nastaviti u kvalifikacijama za LEN kup.
U kvalifikacionoj grupi B, koja je smeštena u Kotoru, igraju Primorac, italijanski Posilipo, Seged iz Mađarske, francuski Monpelje, Panatinaikos iz Grčke i ukrajinski Harkov.
Takmičenje u Evroligi počinje 22. oktobra.
Pogledaj vesti o: Partizan, Večiti derbi, Zvezda - Partizan






















