Dva gola Ivanića za pobedu Zvezde u Novom Sadu

Izvor: Beta, 04.Okt.2022, 05:31

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su danas u Novom Sadu ekipu Mladost GAT sa 4:0, u utakmici 13. kola Super lige Srbije.Zvezda je upisala devetu pobedu od početka sezone i prva je na tabeli domaćeg šampionata sa 29 bodova, dok je Mladost GAT na pretposlednjem mestu sa osam osvojenih bodova.Dvostruki strelac za Zvezdu bio je Mirko Ivanović u 12. i 84. minutu, a u strelce su se upisali i Aleksandar Katai u 70. i Gelor Kanga u 87. minutu sa penala.Crveno-beli su bili mnogo bolji rival od početka meča, imali su više udaraca ka golu protivnika, više loptu u svom posedu i penal, ali su posle prvog poluvremena vodili samo sa 1:0 pogotkom Ivanića u 12. minutu.Prethodno je, šest minuta ranije, golman Mladosti Aleksa Milojević odbranio udarac Aleksandra Pešića sa bele tačke.Pobedu crveno-belih su u drugom poluvremenu potvrdili Katai u 70. minutu, Ivanić svojim drugom pogotkom na meču, u 84. minutu, dok je tačku na ovaj meč tri minuta kasnije stavio Kanga sa penala.Fudbaleri Zvezde će u narednom kolu Super lige Srbije dočekati subotički Spartak, dok će Mladost GAT gostovati Kolubari.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda