Duško Tošić: Jelenu nikada neću prevariti

Izvor: S media, 04.Maj.2011, 19:33   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Duško Tošić: Jelenu nikada neću prevariti

Duško Tošić tvrdi da je veran svojoj supruzi Jeleni Karleuši, te da su laži da je u vezi sa mis Vojvodine Sanjom Radinović.

Tošićeva Jelena hapšena zbog golotinje u Dubaiju FOTO

Tošića pratio profesionalac!

Duško Tošić: Prvo derbi, pa šoranje i roštiljanje!

Ivan Ivanović: Tošić pretio da će mi polomiti kolena!

Defanzivac Crvene zvezde >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << kaže da je lavinu tračeva o njemu pokrenula Goga Sekulić koja je ispričala kako on navodno vara suprugu.

- To su sve notorne laži. Jedno neka svima bude jasno, a to je da svoju ženu nikada neću prevariti! Dotična Sanja sa kojom me spajaju je devojka mog druga Marka Filipovića, i tu se priča završava. Veoma je ružno što smo na ovaj način napadnuti moja porodica i ja. Koja budala bi varala ženu kao što je Jelena?! Imamo dvoje zlatne dece, divan brak, i ne dozvoljavam da tabloidi šire neistine. Učiniću sve da zaštitim Jelenu od ovakvih stvari - izjavio je Duško Tošić za Novosti.
Pogledaj vesti o: Jelena Karleuša

Nastavak na S media...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta S media. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta S media. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.