Izvor: JUGpress.com, 12.Nov.2023, 12:53

„Dubočica 54“ sigurno protiv „Crvene zvezde“

LESKOVAC

Rukometaši „Dubočice 54“ ostvarili su pobedu u utakmici 9. kola Super rukometne lige Srbije. U Leskovcu je savladan tim beogradske „Crvene zvezde“ sa 32:28 (18:12), možda i lakše nego što sam rezultat govori. Domaći tim je čitavo vreme bio u vođstvu sa nekoliko golova razlike (u 43. minutu maksimalnih osam golova prednostii >> Pročitaj celu vest na sajtu JUGpress.com << 25:17). „Crvena zvezda“ je uspela da smanji prednost na tri gola (52. minut 27:24), ali to je bilo sve što su gosti pokazali. Domaći tim je ostvario veoma važnu pobedu potpuno zasluženo.

Za ekipu „Dubočice 54“ su igrali: L. Pavlović, Milićević 6 (igrač utakmice), Radulović 5, Petrović, Trajković, Manojlović, I. Mitrović, Spasić, A. Mitrović, Atanasković 1, Ristović 5, M. Pavlović 4, Milošević 5, Anđelković 6, Kocić (odbrane 7/30), Arđelan (odbrane 1/6).

Nakon devet odigranih kola leskovački superligaš se nalazi na četvrtom mestu sa 12 osvojenih bodova. U sledećem, 10. kolu na redu je gostovanje „Radničkom“ u Kragujevcu. (kraj)IS/LJS