Izvor: Sportski Žurnal, 11.Apr.2012, 21:49 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Đurić sa obezbeđenjem, uvrede čelnicima Partizana
Pola sata pre meča, neočekivano, članovi najužeg rukovodstva Partizana pojavili su se na atletskoj stazi ispod istočne tribine.
U pratnji osmočlanog obezbeđenja, predsednik Dragan Đurić, potpredsednik Mile Jovičić i član Upravnog odbora, Ratomir Babić, prošetali su iza gola na južnoj strani stadion, sve do suprotne stranu i zatim se, preko zapadne tribine, popeli u svečanu ložu, odakle su pratili utakmicu.
Na toj maršuti, gledaoci, uglavnom navijači Partizana, pogrdnim povicima vređali su čelnike crno-belih, ali nikakvih incidenata nije bilo.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda
Nastavak na Sportski Žurnal...
Lukić u Humskoj, srdačan pozdrav sa Đurićem!
Izvor: Utakmica.rs, 11.Apr.2012
Dok su se igrači večitih rivala zagrevali za početak duela polufinala Kupa, svečana loža stadiona u Humskoj se punila funkcionerima oba kluba, menadžerima i drugim poznatim ličnostima. Posebno je bio upečatljiv susret predsednika crveno i crno–belih,...Zurnal.rs





