Izvor: S media, 14.Feb.2011, 09:09 (ažurirano 02.Apr.2020.)
Đorđević: Odlazim teška srca
Iskusni defanzivac potpisao ugovor sa Bunjodkorom na dve godine.
Reprezentativac Jermenije u Zvezdi
Zvanično - Ignjatijević u Rumuniji
Lukić replicira: Poplava na površinu izbaci pacove
Superligaški igrači igraju i za 100 evra
Slavoljub Đorđević je razdužio crveno - beli dres i od juče je u majici trostrukog uzastopnog prvaka Uzbekistana.
- Odlazak iz >> Pročitaj celu vest na sajtu S media << Crvene zvezde mi teško pada. Mnogo volim klub, tugovao sam posle svakog poraza, možda i najviše od svih- rekao je na rastanku od saigrača Đorđević, a prenosi Sportski žurnal.
Posle kikseva protiv Slovana i u večitom derbiju, ogorčenosti navijača, rukovodstvo je reagovalo izbacivanjem iz konkurencije.
- Teško sam podneo dešavanja u klubu u poslednjih nekoliko meseci. Navijači su se sa pravom ljutili- zaključuje Đorđević.
Pogledaj vesti o: Večiti derbi, Poplave










