Direktor Zvezde: Jaki rivali, prvi šešir privilegija

Izvor: N1 televizija, 05.Jul.2018, 21:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Direktor Zvezde: Jaki rivali, prvi šešir privilegija

Direktor Crvene zvezde Filip Sunturlić istakao je da će igrači dati sve od sebe da predstave klub na pravi način u predstojećoj sezoni u Evrokupu.

Crveno-beli su dobili rivale u drugom po kvalitetu takmičenju. U okviru grupe B takmičiće se sa Galatasarajem, Brešom, Ulmom, Andorom i Monakom, a na žrebanju je srpski klub bio u najjačem šeširu.

"Uspešni nastupi u prethodnih pet sezona u >> Pročitaj celu vest na sajtu N1 televizija << Evroligi doneli su nam privilegiju da budemo u prvom šeširu za žreb Evrokupa. Rivali koje smo dobili na žrebu su veoma interesantni i atraktivni. Nema sumnje da će navijači imati privilegiju da gledaju kvalitetnu košarku", izjavio je Sunturlić za klupski sajt.

Naslednik Davora Ristovića na toj direktorskom mestu istakao je da Zvezdu čeka težak zadatak u Evrokupu, pošto će se susresti sa jakim protivnicima.

"U početnoj smo fazi priprema za narednu sezonu, želimo da oformimo konkurentan tim za nastupe na svim frontovima. Uz podršku navijača koji su prethodnih sezona pokazali privrženost klubu možemo da obećamo da ćemo dati sve od sebe da na najbolji način predstavljamo Crvenu zvezdu", zaključio je on.

Evrokup startuje trećeg oktobra. Pobednik tog takmičenja igraće u Evroligi u sezoni 2019/2020.

Nastavak na N1 televizija...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta N1 televizija. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta N1 televizija. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.