“Delije” okupirale Terazije

Izvor: BKTV News, 18.Avg.2013, 10:42   (ažurirano 02.Apr.2020.)

“Delije” okupirale Terazije

Između 1.500 i 2.000 navijača Crvene zvezde okupilo se ispred sedišta Fudbalskog saveza Srbije na Terazijama, u znak protesta protiv čelnika FSS.
Naime, popularne “delije” su se posle utakmice Zvezde sa Jagodinom (2:1) preselile sa “Marakane” u centar grada, gde su nastavile protest protiv predsednik FSS Tomislava Karadžića.
Saobraćaj je na Terazijama bio potpuno obustavljen, navijači su uz pratnju policija >> Pročitaj celu vest na sajtu BKTV News << uz baklje sklandirale protiv Karadžića i čelnika FSS. Nakon određenog vremena navijači su se mirno razišli.
Crvena zvezda izdala je pre sedam dana saopštenje kojim poziva Karadžića da podnese ostavku na mesto predsednik FSS, a nakon kontroverzne pobede Partizana nad Novim Pazarom.

Izvor: Vesti online
Tweet
Pogledaj vesti o: Jagodina

Nastavak na BKTV News...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta BKTV News. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta BKTV News. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.