Dečja nedelja KK Zvezda

Izvor: B92, 14.Okt.2011, 17:55   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dečja nedelja KK Zvezda

KK Crvena zvezda od petak počinje tzv. "dečju nedelju".

Kroz niz akcija 'crveno-beli' košarkaši družiće se sa mališanima, deliti im savete, ne samo košarkaške već i one životne, navodi se na sajtu Zvezde.

Priliku da dečaci i devojčice upoznaju prvotimce Crvene zvezde, dobiju autogram i sve ovekoveče fotografijom sa nekim od svojih idola imaće na 8. Dečijem sajmu. Taj sajam održaće se >> Pročitaj celu vest na sajtu B92 << u hali 3 Beogradskog sajma 16. oktobra od 17 sati, na centralnoj bini i sportskim terenima.

Na sajtu se još navodi da ova nedelja nimalo slučajno nije nazvana dečijom, jer tokom vikenda startuju i sve lige mlađih kategorija u kojima će selekcije Crvene zvezde predstavljati preko 300 mališana.

KK Crvena zvezda učestvovala je i u humanitarnoj akciji „Bitka za bebe – heroji ne mogu sami", gde su od prodaje ulaznica za utakmicu sa minhenskim Bajernom prikupljena sredstva za kupovinu jednog inkubatora.

Na kraju dečje nedelje, u saradnji sa Fondom B92, biće organizovana primopredaja inkubatora.
Pogledaj vesti o: Crvena Zvezda

Nastavak na B92...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta B92. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta B92. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.