Dangubić: Da sa dve pobede odemo u Zagreb

Izvor: Vesti-online.com, 11.Apr.2017, 11:15   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Dangubić: Da sa dve pobede odemo u Zagreb

Košarkaš Crvene zvezde Nemanja Dangubić rekao je da očekuje još snažniji otpor Cedevite u drugom meču finalne serije ABA lige, ali da njegova ekipa želi sa dva trijumfa da ode u Zagreb.

- Naravno da očekujem reakciju Cedevite. Teško je igrati dve utakmice u samo dva dana, oni će tražiti šansu. Moramo da odbranimo domaći teren i sa dve pobede odemo u Zagreb - rekao je Dangubić novinarima posle meča.
>> Pročitaj celu vest na sajtu Vesti-online.com << />
Crveno-beli su juče dobili prvi meč u Beogradu 81:66 i poveli sa 1:0 u seriji, zbog čega Dangubić ne krije zadovoljstvo.

- Jako bitna pobeda za nas. Loše smo otvorili meč, ne smemo više to da uradimo, moraćemo da popravimo takve stvari. Uspeli smo da nadoknadimo razliku, pre svega odbranom i energijom u napadu. Zadovoljni smo zbog trijumfa na startu - rekao je Dangubić.

Prema njegovim rečima u drugom duelu prvak Srbije i Jadrana mora da bude bolji u napadu i da izgubljene lopte svede na minimum.

- Videćemo da li će im igrati Boutrajt, veoma im je bitan igrač u rotaciji. Ipak, najbitnije je da mi naše greške ispravimo - zaključio je krilni košarkaš.

Druga utakmica između Crvene zvezde i Cedevite igra se danas od 18.30, takođe u hali Aleksandar Nikolić.

Nastavak na Vesti-online.com...



Pročitaj ovu vest iz drugih izvora:
Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Vesti-online.com. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Vesti-online.com. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.