Danas kafa, sutra već...

Izvor: Mondo, 08.Mar.2018, 19:26   (ažurirano 02.Apr.2020.)

Danas kafa, sutra već...

Svetislav Pešić će u petak voditi veliku borbu sa 37 godina mlađim Dušanom Alimpijevićem. Pre i posle toga, Kari će biti i ostati legenda Crvene zvezde.

Od svih evroligaških parketa u Španiji, Crvena zvezda nije slavila samo na onom u Barseloni.

Od povratka na klupu Barse, Svetislav Pešić je osvojio Kup kralja, ali i doživeo dva ubedljiva poraza u Evroligi - od Reala 74:101 i od Žalgirisa >> Pročitaj celu vest na sajtu Mondo << 90:74.

Utoliko, niko u taborima dva rivala nema dilemu da li će, ili neće, "prštati" u petak uveče u 21 čas kada u "Blaugrani" počne meč 25. kola Evrolige.

Ali, to ne znači da pre i posle toga "Kari" Pešić (68) neće biti prijatelj i legenda Crvene zvezde.

Bivši trener crveno-belih, koji je u dva navrata radio na Malom Kalemegdanu (2009/09, 2011/12) posetio je u četvrtak stručni štab crveno-belih na čelu sa mladim trenerom Dušanom Alimpijevićem (31), s kojim će se sutra nadmudrivati, ali sa kojim je danas imao neobavezno ćaskanje o najrazličitijim temama.

Sutra već...

Nastavak na Mondo...



Napomena: Ova vest je automatizovano (softverski) preuzeta sa sajta Mondo. Nije preneta ručno, niti proverena od strane uredništva portala "Vesti.rs", već je preneta automatski, računajući na savesnost i dobru nameru sajta Mondo. Ukoliko vest (članak) sadrži netačne navode, vređa nekog, ili krši nečija autorska prava - molimo Vas da nas o tome ODMAH obavestite obavestite kako bismo uklonili sporni sadržaj.